Co PRO VÁS můžeme udělat

Chcete prodat, koupit nový nebo starší stroj? Potřebujete opravit váš stroj? Nevíte, kdo by vám za rozumnou cenu pomohl? Neváhejte nás kontaktovat, ať vás můžeme přesvědčit, že jsme ti na správném místě!

Servis - opravy

Provádíme kompletní opravy strojů a zařízení ski servisů všech značek na trhu včetně náhradních dílů; instalace nových i starších strojů; repase, demontáže a následné instalace v případě stěhování strojů.

Materiál - díly

Dodáváme širokou škálu spotřebního materiálu pro ski stroje za příznivou cenu a ve vysoké kvalitě - brusné pásy, kameny, diamanty, řezné emulze, filtrační pásy, brusné kotouče na broušení bruslí apod.

Poradenství

Nabízíme komplexní poradenství servisních center a servisních techniků. Pro stálé klienty zdarma telefonická podpora a poradenství při případných závadách či nejasnostech v nastavení nebo ovládání strojů.

Naše služby

Více než 12 let se zabýváme opravami strojů MONTANA.
V posledních letech jsme rozšířili servisní podporu i na ski stroje značek Wintersteiger, Reichman, KT technik a CSA.

Nabízíme poradenství včetně specializovaného školení obsluhy v ovládání strojů a zařízení ski servisů pro náročné klienty vyžadující broušení lyží, SNB a běžek na závodní úrovni. Snažíme se najít pro každého tu správnou cestu k 100% funkčnosti a efektivitě ski servisu.

Provádíme výkup a prodej použitých strojů a zařízení ski servisů, prodej některých nových strojů a zařízení, prodej různých stojanů a regálů do ski půjčoven,depotů a obchodů.

Proč my?

  • Přijatelné ceny
  • Spolehlivost
  • Rychlost
  • Kvalita